....::: Skup monet Łódź :::.... ....::: Aukcje monet :::.... ....::: Sklep numizmatyczny Łódź:::.... ....::: Monety / Informacje :::....


SCHAFRAN MONETY SKUP ŁÓDŹ SKLEP KOMIS AUKCJE WYCENA CERTYFIKATY USŁUGI ZŁOTE MONETY BLOG NOTOWANIA KONTAKT


Wycena monet, darmowa i płatna.

Firma Schafran zajmuje się wyceną wszystkich przedmiotów kolekcjonerskich, których zakupem jest zainteresowana. Jest to jednak wycena typowo handlowa. Polega ona na uwzględnieniu głównie czynników ekonomiczno-handlowych, ale też i ryzyk, czasu i możliwości sprzedaży, które posiada nasza firma. Nie zawsze koresponduje ona z tzw. wyceną detaliczną, czyli taką za jaką kupi dany przedmiot klient detaliczny w sklepie stacjonarnym bądź internetowym. Jest to wycena ad hoc i jest ona darmowa. Wartość jaką podamy przy takiej wycenie często jest wartością od-do. Nasza firma, jako firma handlowa nastawiona jest na negocjacje, zarówno w trakcie sprzedaży jak i zakupu. Zachęcamy do tego każdego klienta. Wycena ad hoc, jest wyceną szybką, darmową i niezobowiązującą
Tylko w przypadku numizmatów firma Schafran oferuje klientowi również PROFESJONALNĄ WYCENĘ MONET. Wycena taka jest płatna. Uwzględnia ona najnowsze notowania rynkowe, jest wyceną porównawczą w oparciu o przedmioty podobne i ich ceny na rynkach światowych. Wartość wyliczona jest wartością uśrednioną, która wyraża największe prawdopodobieństwo sprzedaży. Dzięki profesjonalnemu i indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia, szerokiemu rozpoznaniu zapotrzebowania rynku numizmatycznego, zastosowaniu narzędzi typu BigData (bazy danych, archiwa aukcyjne i inne algorytmy) wykonujemy nasze zlecenie szybko i skutecznie, tak że efekt koresponduje z rzeczywistością. Klient otzrymuje stosowny dokument potwierdzający wycenę. Profesjonalna Wycena Monet jest bardzo ważna, gdyż wpływa na zysk bądź stratę podczas chęci sprzedaży danego waloru, w szczególności wtedy, gdy walor ten nosi znamiona unikatowośći a rozbieżność cen i trudność jednoznacznego stwierdzenia wartości jest duża.
Do wyceny płatnej przyjmujemy tylko i wyłącznie walory, które przekraczają wartość 1000 złotych. Nasza wycena jest robiona ze szczególną starannością z uwzględnieniem dzisiejszego stanu wiedzy naukowej.
Więcej informacji o wycenie monet uzyskają Państwo pod nr 505135124.

Przykładowa wycena monety - numizmatu.
W przygotowaniu
WYCENA MONET - CENNIK

Pozdrawiamy. Zespół firmy Schafran.
STRONA GŁÓWNA

Copyright by Krzysztof Szafrański. Mobile: 0505-135-124. Info at schafran@wp.pl. Wszelkie prawa do materiałów znajdujących się na stronie posiada PHU SCHAFRAN.