....::: Skup monet Łódź :::.... ....::: Aukcje monet :::.... ....::: Sklep numizmatyczny Łódź:::.... ....::: Monety / Informacje :::....


SCHAFRAN MONETY SKUP ŁÓDŹ SKLEP KOMIS AUKCJE WYCENA CERTYFIKATY USŁUGI ZŁOTE MONETY BLOG NOTOWANIA KONTAKT


"Ach, najwspanialsze złoto - zauważył Kolumb podczas swojej pierwszej podróży do Ameryki - Ten kto je posiada, posiada skarb, który pomaga duszom dostać się do raju"
Peter L. Bernstein - Historia Złota, dzieje obsesji

"Przed mułem obładowanym złotem bramy wszystkich zamków stają otworem."
Anonim - przysłowie ormiańskie

"Złoto to pieniądz. Tak po prostu jest."
J. P. Morgan - bankier i przedsiębiorca

Monety złote Łódź. Skup, sprzedaż. Zapraszamy !!!

Monety złote współczesne

Złoto współczesne

Monety tak zwane bulionowe stanowią przynajmniej jedną trzecią złotych monet, z którymi mamy do czynienia w naszym sklepie. Te popularne monety inwestycyjne można kupić za cenę wyższą o kilka procent niż wartość zawartego w nich kruszcu. Doskonałe dla osób myślących przyszłościowo.

Pragnienie posiadania złota w postaci biżuterii, złotych monet albo sztabek nie zmieniło się na przestrzeni dziejów. I za króla Midasa, żyjącego przed wiekami, i w czasach Karola Wielkiego, ale i w XVI-wiecznej Hiszpanii, aż po dziś dzień, zainteresowanie tym szczególnym kruszcem nie słabnie. Złote monety, nie tylko te bulionowe, także i te numizmatyczne,w których cena złota już dawno stanowi tylko ułamek ich wartości cieszą się od lat dużym zainteresowaniem. Wielu ludzi postrzega inwestycje w złoto jako pewną formę zabezpieczenia przed nieoczekiwanymi gwałtowymi zmianami na rynku. Inni inwestują w przyszłość, budując pieczołowicie przez lata swój portfel emerytalny, a są też i tacy, dla których złota moneta czy sztabka to idealny pomysł na prezent.

Mnety stare złote

Stare złote monety

Numizmatyczne złoto monetarne zyskuje z biegiem czasu na wartości. Choć zbieranie tego typu monet zwykle wymaga większych nakładów finansowych oraz wysiłku poznawczego, to inwestycja taka zwykle oferuje duże stopy zwrotu. Forma zbieracka polecana głównie zawodowcom.

Dla wszystkich tych, którzy chcieliby pozyskać złoto kolekcjonerskie bądź bulionowe, firma Schafran przygotowała bogatą ofertę handlową. Nabyć można różne monety: złote kolekcjonerskie, bulionowe, złote antyczne oraz starsze złote sprzed wieków, monety wydawane na różne okazje przez Światowe Mennice, czasami w ofercie bywają również złote medale oraz ciekawsze artefakty biżuteryjne w wersji złotej.


Monety Złote Polskie

Złote monety polskie (NBP)

Polska numizmatyka złota, głównie wspierana od wielu lat przez Narodowy Bank Polski, jest również ciekawym polem zbierackim, przynoszącym kolekcjonerom niewymierne korzyści. Nasza numizmatyka i sztuka medalierska znajdują uznanie na całym świecie

Natomiast wszystkim tym, którzy wręcz przeciwnie, chcą dokonać sprzedaży monet złotych, sztabek, czy starszej złotej biżuterii, proponujemy atrakcyjne warunki. W szczególności dbamy o profesjonalną wycenę towaru klienta pod względem oryginalności i stanu zachowania, oferujemy rynkową cenę, bazującą na aktualnej cenie giełdowej i analizie światowego rynku złota, oraz zapewniamy wysoki stopień dyskrecji.

Z grubsza złote monety można podzielić na kilka grup. Na ilustracjach pokazaliśmy jak one wyglądają. Jeśli są Państwo w posiadaniu monet podobnych, do tych ze zdjęć serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Złote monety i medale

Złote monety i medale (inne)

Wyjątkowo bogatą ofertę przeróżnych wyrobów monetarnych, medalowych, czy monetopodobnych dzisiejszy globalny świat ma w ofercie. Światowe zasoby są nieprzebrane i można praktycznie zbierać bez końca. Polecamy kolekcjonerom zaciekawionym globalną wioską

Jeśli posiadają Państwo jakieś inne złote walory numizmatyczne również zachęcamy do skorzystania z naszej wyceny i ewentualnej oferty zakupu. Wystarczy zadzwonić pod numer 505-135-124 i umówić spotkanie. Nasz ekspert przeanalizuje Państwa walory, dokona stosownej wyceny i powie czy jesteśmy zainteresowani odkupieniem towaru i za jaką cenę.
Lokal firmowy znajduje się na ulicy Legionów 14, w samym centrum Łodzi.
Copyright by Krzysztof Szafrański. Mobile: +48 505 135 124. Info at schafran@wp.pl. Wszelkie prawa do materiałów znajdujących się na stronie posiada PHU SCHAFRAN.