....::: Skup monet Łódź :::.... ....::: Aukcje monet :::.... ....::: Sklep numizmatyczny Łódź:::.... ....::: Monety / Informacje :::....


SCHAFRAN MONETY SKUP ŁÓDŹ SKLEP KOMIS AUKCJE WYCENA CERTYFIKATY USŁUGI ZŁOTE MONETY AKTUALNOŚCI NOTOWANIA KONTAKT


1 / 4
Skup monet rzadkich i popularnych
2 / 4
Monety z certyfikatem i bez
3 / 4
Numizmaty srebrne, złote i wszystkie inne..
4 / 4
Całe kolekcje oraz pojedyncze egzemplarze

"Moneta - pieniądz kruszcowy zwykle w postaci okrągłej płytki z wybitym na niej godłem państwowym lub wizerunkiem i napisem oznaczającym wartość"
Słownik PWN. W Doroszewskiego

"Numizmatyka - nauka zajmująca się badaniem, opisem i systematyzowaniem numizmatów"
Słownik PWN

"Pasja to podstawa, bez niej człowiek gnuśnieje, a tak ma o czym marzyć."
Melissa Darwood - Luonto

"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to jest w życiu luksus."
Jacek Walkiewicz - Pełna moc możliwości

"Numizmatyka jest jak narkotyk. Wciąga."
Krzysztof Szafrański

Monety, skup, sprzedaż, sklep, oferta.

Pasja zbieracka jest w każdym z nas. Można zakładać, niekoniecznie słusznie, jednak wszystko na to wskazuje, że gromadzenie (bądź zbieractwo inaczej kolekcjonowanie) zapisane jest w naszych genach. Człowiek od zawsze gromadził różne rzeczy: trofea, monety, jedzenie, znaczki, marzenia, wspomnienia, znajomych, auta, obrazy, książki, mądrości życiowe insekty, poroża, fotografie, ubrania. Jeden to drugi coś zupełnie innego, czasami całkiem nieoczekiwanego, jednostkowego i zachwycającego.
Jednym z najbardziej rozpowszechnionych przedmiotów, które człowiek kolekcjonuje, jest moneta co wynika chyba z upowszechnienia się pieniądza ponad dwa tysiące lat temu. Również i naszą pasją jest kupowanie, oglądanie, zbieranie i sprzedawanie monet, choć nie tylko. Jednak numizmatyka jest takim specjalnym obszarem, który wzbudza w nas najwięcej emocji i entuzjazmu. Skup monet oraz ich sprzedaż w szczególnośći wtedy, kiedy obie czynności uprawiamy zawodowo, sprawia naprawdę ogromną przyjemność, a co najważniejsze dostarcza potężnej wiedzy o świecie dzisiejszym i już dawno minionym , historycznym, bo pamiętać należy, że jakby bardzo nie zaprzeczać, to świat postawiony jest na pieniądzu i wokół niego się kręci.
Wystarczy stworzyć sobie maleńką kolekcję monet i juz można się przekonać ile zyskaliśmy dzięki takiej przyjemnośći, niekoniecznie finansowo, ale napewno informacyjnie i psychicznie, bo dodać trzeba, że pielęgnowanie, oglądanie, układanie, segregowanie, porządkowanie i opisywanie swojej kolekcji monet niesmowicie uspokaja i daje poczucie satysfakcji.
Dlatego serdecznie zapraszamy, przyjdź do naszej firmy, porozmawiaj, zastanów się i zacznij zbierać.
Zapraszamy do przeczytania następnych sekcji i podstron. Pozdrawiamy. Zespół firmy Schafran.Nasze priorytety

 • wysoka jakość towaru,
 • bogata i interesująca oferta,
 • realne, konkurencyjne ceny rynkowe,
 • fachowa i dyskretna obsługa
 • szybka, niezawodna dostawa towaru
 • możliwość negocjacji cen


  Dzięki powyższym priorytetom osiągamy główny cel naszej działalności: ZADOWOLENIE KLIENTA.

  Zobacz komentarze użytkowników ALLEGRO
  Zapraszamy do przeczytania następnych sekcji i podstron. Pozdrawiamy. Zespół firmy Schafran.
 • Nasze zasady

  Główny nacisk kładziemy na profesjonalną, szybką, dyskretną obsługę zorientowaną według potrzeb naszego klienta. W naszym sklepie straliśmy się przestrzegać zasad przejrzystości i dokładności opisu. Nie wszystkie posiadane przez nas przedmioty oferowane są w sklepie internetowym. Na prośbę klienta postaramy się zamówić dany przedmiot, oczywiście w miarę naszych możliwości. Dzięki szerokiej współpracy z innymi sieciami sklepów w tej branży, mamy nadzieję, iż będziemy w stanie sprostać oczekiwaniom i wymaganiom naszych Klientów.


  Prawie każdy znajdzie u nas coś interesującego, wartościowego, budzącego sentyment, jakąś pamiątkę, prezent dla znajomego bądź brakujący element własnej gromadzonej pieczołowicie kolekcji.

  schafran/numimarket.pl  Zapraszamy do przeczytania następnych sekcji i podstron. Pozdrawiamy. Zespół firmy Schafran.

  Monety i oferta sklepu Schafran na portalu numizmatycznym

  Obecni jesteśmy w wielu miejscach w internecie, tam również prezentujemy większość naszej oferty. Jednym z portali jest numimarket, miejsce, w którym stowarzyszone są same sprawdzone sklepy. Wśród nich jest również i nasz towar. Aktualnie jest to ponad pięc tysięcy monet, medali i banknotów. Serdecznie zapraszamy!!!


  Klikając link znajdujący się poniżej, przejdziesz bezpośrednio do naszej oferty.

  schafran/numimarket.pl  Zapraszamy do przeczytania następnych sekcji i podstron. Pozdrawiamy. Zespół firmy Schafran.

  Nasz sklep oraz licytacje monet na allegro

  Allegro jest chyba dzisiaj największą giełdą internetową w Polsce, można by nawet powiedzieć sceną handlową, na której swoje role grają poważne duże podmioty handlowe, średnie firmy, firmy rodzinne, jednoosobowe, oraz osoby prywatne. My także sprzedajemy swoje monety, medale, banknoty i inne przedmioty na tym portalu. Serdecznie zapraszamy !!!


  Nasz Nick (czyli nazwa na allegro) to: S_chafran. Klikając link znajdujący się poniżej, przejdziesz bezpośrednio do naszej oferty.

  schafran/allegro  Zapraszamy do przeczytania następnych sekcji i podstron. Pozdrawiamy. Zespół firmy Schafran.

  Strona skupu monet w Łodzi - informacyjna

  Jest to standardowa strona tekstowa o monetach i firmie. Pozwala ona dotrzeć do nas klientom, którzy aktualnie chcą sprzedać monety banknoty i inne kolekcje. Strona jest ciągle rozwijana. Serdecznie zapraszamy.


  Klikając link znajdujący się poniżej, przejdziesz bezpośrednio na skupmonet.info.

  Skup Monet Łódź - skupmonet.info  Zapraszamy do przeczytania następnych sekcji i podstron. Pozdrawiamy. Zespół firmy Schafran.  STRONA GŁÓWNA

  Copyright by Krzysztof Szafrański. Mobile: 0505-135-124. Info at schafran@wp.pl. Wszelkie prawa do materiałów znajdujących się na stronie posiada PHU SCHAFRAN.
  INFO:

  Sklep: ul. Legionów 14
  Umów się telefonicznie:
  Tel.:+48 505-135-124
  Serdecznie zapraszamy !!!