....::: Skup monet Łódź :::.... ....::: Aukcje monet :::.... ....::: Sklep numizmatyczny Łódź:::.... ....::: Monety / Informacje :::....


SCHAFRAN MONETY SKUP ŁÓDŹ SKLEP KOMIS AUKCJE WYCENA CERTYFIKATY USŁUGI ZŁOTE MONETY BLOG NOTOWANIA KONTAKT


Komisowa sprzedaż monet

Komisowa sprzedaż monet, to jedna z form sprzedaży pośredniej. Firma pośredniczy w sprzedaży monety, czy banknotu za określoną kwotę, bądź w systemie aukcyjnym, za ustalonym wcześniej wynagrodzeniem, które zwykle jest częścią (procentem) ustalonej wstępnie minimalnej kwoty sprzedaży. Firma PHU Schafran z każdym klientem uzgadnia warunki indywidualnie. Do sprzedaży komisowej przyjmujemy jedynie przedmioty rzadsze, ciekawsze, co nie zawsze znaczy droższe. Zastrzegamy sobie prawo podejmowania decyzji w zakresie ilości, konfiguracji i terminów.
Zamiast komisu polecamy nasz skup gotówkowy, który jest metodą szybką i skuteczną, klient otrzymuje zapłatę za przedmiot natychmiast, a firma załatwia wszelkie formalnośći związane z transakcją. Taką formę zwykle preferujemy przy przedmiotach popularnych, których ceny są łatwe do ustalenia. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy stronę informacyjną skupmonet.info.

Zapraszamy, klikinij -->>
SKUP MONET ŁÓDŹInne przedmioty, którymi jesteśmy zainteresowani

 • banknoty, medale, odznaki,
 • stare srebra i platery,
 • stare zegarki (złote, srebrne),
 • stara biżuteria,
 • artefakty techniczne,
 • inne ciekawe antyki


  Zapraszamy: SKUP MONET ŁÓDŹ

  Zobacz komentarze użytkowników ALLEGRO
  Zapraszamy do przeczytania następnych sekcji i podstron. Pozdrawiamy. Zespół firmy Schafran.
 • STRONA GŁÓWNA


  Copyright by Krzysztof Szafrański. Mobile: 0505-135-124. Info at schafran@wp.pl. Wszelkie prawa do materiałów znajdujących się na stronie posiada PHU SCHAFRAN.